Ahoy, Attesz vagyok
Fényképész. Megfigyelő. Vizuális történetmesélő. Professzionális goofball.
Bár alföldi srácként nőttem fel, az elmúlt éveket már a nagyvárosban töltöttem, a gépemmel a kezemben. Több mint tíz éve szerettem bele végérvényesen a fotózásba, és azóta is úgy érzem: a kamerám és én egyek vagyunk. Segítjük egymást abban, hogy a valóság legszebb arcát tudjam megmutatni.
Régen a legizgalmasabb pillanat az volt otthon, amikor kinyílt a nagy, fényképes kartondoboz, és elvesztünk a családi múltban. Ma fotósként ugyanezt a csodát adom tovább. Az a célom, hogy olyan időtálló emlékeket mentsek el nektek, amik generációkon át mesélnek majd rólatok. Mindezt úgy, hogy a fesztelen, nyugodt személyiségemmel stabil támaszotok leszek, hogy ti tényleg csak a legfontosabbra figyelhessetek az esküvőtökön: egymásra.




